Bratz 4 Ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bratz 4 Ever

Dobrodosli na bratz forum
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Bratz Magazin

Go down 

Volite li citati bratz casopis
Da
Bratz Magazin I_vote_lcap100%Bratz Magazin I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Onako
Bratz Magazin I_vote_lcap0%Bratz Magazin I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne
Bratz Magazin I_vote_lcap0%Bratz Magazin I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 1
 

AutorPoruka
MiSsBratZ

MiSsBratZ


Broj komentara : 44
Join date : 2010-01-10

Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: Bratz Magazin   Bratz Magazin Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 10:22 pm

Ovdje cemo pisati nesto iz magazina i neke utiske o temama u magazinu Laughing
Na vrh Go down
emuskica
Gost




Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: tuzna   Bratz Magazin Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 10:29 pm

ee,ja imam samo jedno izdanje , redovno citam,voljela bi jos,no nema se kupiti..Ajd nesto cu iz ovog magazina prepisati Smile
Imam onoo izdanje one u zlatnim haljinama i to,one popularne haman da je pop divaz tako nesto nezz kako se zove,to imam
Na vrh Go down
MiSsBratZ

MiSsBratZ


Broj komentara : 44
Join date : 2010-01-10

Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: ehh..   Bratz Magazin Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 10:32 pm

joj,pa steta.samo jedno izdanje?!pitaj prijateljice da ti daju neki..ne zovu se pop divaz , to su neke filmske zvijezde,samo ne znam ni ja kako se to zove..
Na vrh Go down
emuskica
Gost




Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bratz Magazin   Bratz Magazin Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 10:35 pm

ma nece dati,zao im..ajd nema veze znas kako se kaze:JEDAN ALI VRIJEDAN!Smile sad cu ja nesto prepisati ako stignem,jer mi neke porukice nece primiti.. lol!
Na vrh Go down
MiSsBratZ

MiSsBratZ


Broj komentara : 44
Join date : 2010-01-10

Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: Bratz Magazin   Bratz Magazin Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 10:36 pm

valjda ce moci Wink
Na vrh Go down
MiSsBratZ

MiSsBratZ


Broj komentara : 44
Join date : 2010-01-10

Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: KLJUCNI DETALJI STILA PASSION 4 FASHION   Bratz Magazin Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 10:48 pm

Passion 4 fashion je pun pogodak za tebe ako volis da se provodis na turkama i da izgledas sjajno.U bratz magaznu smo predlozile nekoliko detalja za ovaj look...

*Nakit ce tvom izledu dati sjajan glamur

*Glamurozna haljina neizbjzna je za Passion 4 fashion look.Nema niceg ljepseg od pink haljine sa "izguzvanim" topom.

ZVIJEZDE KOJE VOLE PASSION 4 FASHION

1.CHIRISTINA AGUILERA
2.KELLY CLARKSON
3.MARIAH CAREY
Na vrh Go down
MiSsBratZ

MiSsBratZ


Broj komentara : 44
Join date : 2010-01-10

Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: ee   Bratz Magazin Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 1:01 pm

Bratz Magazin 164474af747d9920986bcb88be172342-Bratz__The_Movie[img][/img][img][/img]
Eee..Ovo je za korisnicu "emuska",jer ne zna kako se zovu bratz popularne dive.Pa,ja sam trazila i nasla sam.Ovo se zove takodjer "Bratz the movie".Ovo je specijalno za nju,nije da kazem da ne zna,ali neka zna kako se zovu.Ona je meni prijatelj na forumu i zelim joj pomoci.To je to.
Na vrh Go down
xxemuska
Gost




Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: emuska   Bratz Magazin Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 1:11 pm

ee.je li iko od vas citao bratz casopis,zadnje izdanje??da li bi mi mogao reci sta sve ima tu.imam ja jedan list samo ,jedva mi drugarica dala.to cu prepuisati u sljedecem komentaru.i za novile,plizz nek mi neko javi ,ionako je online samo coolerica,pa molim teeee...pusa od emuske!
Na vrh Go down
emushkic
Gost




Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: emuskica,to sam ja samo mjenjam usere nece mi se objaviti poruka   Bratz Magazin Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 1:24 pm

Bratz Magazin Rebelde-zbuntowani
REBELDE INTERVIJU SA MAITE:
MI SMO ZAISTA JEDNA SLOZNA PORODICA!

KOJE TI SE LUPITINE OSOBINE NAJVISE DOPADAJU?
SVIDJA MI SE TO STO JE SANJALICA I STO VJERUJE U LJUBAV.

JESI LI ODUVIJEK ZNALA CIME CES SE BAVITI:
JOS U OSNOVNOJ SKOLI SVIMA JE BILO JASNO DA SAM UMJETNICKA DUSA.ISLA SAM NA DRAMSKU SEKCIJU,PLES,BALET,PJEVANJE...

KAKO SI POSTALA LUPITA?
OTISLA SAM NA KASTIN SA NAJBOLJOM DRUGARICOM ALI NISAM SE NADALA DA CU DOBRO PROCI.MEDJUTIM,IZABRANA SAM U DRUGI KRUG,A POSLIJE NEDELJU DANA JAVILI SU MI DA SAM DOBILA ULOGU.

SMETA LI TI KADA KAZU KADA SI U SJENCI DULCE MARIJE I ANAHI?
NEE!NE ZAVIDIMO JEDNI DRUGIMA.MI SMO ZAISTA SLOZNA PORODICA.

KAKO BI OPISALA SEBE?
POTPUNO SAM PRIRODNA,SPONTANA,LJUBAZNA I VESELA.VOLIM DRUSTVO.NI KARIJERA NI SLAVA NISU MI PRIORITETENE U ZIVOTU.

STA NAJVISE MRZIS?
LAZ I RASTANKE,TO ME NAJVISE POGADJA.

O CEMU SANJAS?
ZARKO SAM ZELJELA DA PUTUJEM PO SVIJETU I TA ZELJA MI SE OSTVARILA.SADA MASTAM O BRAKU I KUCI NA PREDIVNOJ PLAZI.

STA TI NEDOSTAJE IZ PERIJODA KADA NISI BILA POPULARNA?
SLOBODNO VRIJEME.MASTAM O DANU KOJI CU PROVESTI KOD KUCE,U PIDZAMI,ZAVALJENA U FOTELJI ISPRED TELEVIZOR,SA OGROMNOMA CINIJOM KOKICA U KRILU.
Na vrh Go down
MiSsBratZ

MiSsBratZ


Broj komentara : 44
Join date : 2010-01-10

Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bratz Magazin   Bratz Magazin Icon_minitimeTue Jan 12, 2010 1:49 pm

xxemuska (citat):
ee.je li iko od vas citao bratz casopis,zadnje izdanje??da li bi mi mogao reci sta sve ima tu.imam ja jedan list samo ,jedva mi drugarica dala.to cu prepuisati u sljedecem komentaru.i za novile,plizz nek mi neko javi ,ionako je online samo coolerica,pa molim teeee...pusa od emuske!

VRUCI TRAC:provjeri da li znas najbolje cuvati tajne ovog mjeseca...
INTERVIJU sa Lupitom iz serije Rebelde
Kviz:Koliko dobro poznajes muzicke hitove?
BLAMAZA:Procitaj sta ne bi zeljela da ti se dogodi u shoppingu
OTKRIJ SVOJU "SESTRU" IZ SVIJETA SLABIH (NEMA NISTA , NE PISE)
TOTALNA ZABAVA:Predlozi kako da provedes slobodno vrijeme
DJUSKAVAC:"skidamo" plesne pokrete mega zvjezde u ovom broju-Rihanna
OROMAN POSTER
GLAMURAMA:Nudimo ti prijedloge kako da budes u trengu ovog proljeca
GLAM SIZ FRIZ:Dvije frizure za savrsen izgled
TEST:Tvoja obuca i tvoj karakter
OSMOSMERKA:Da li znas sva imena Bratz lutkica?
Bratz ljepota:Kako da postanes "blistava curica"
FAN CLUB:Da li si nam ti poslala svoje bratz crteze?Znaci,tu si crtezi i pjesmice.
KAKVA SI GEJMERKA?(NEMA NISTE NA POCETNOJ STRANICI O TOME)
HOROSKOP:Pogledaj sta zvijezde kazu o tebiu i o tvojim omilljenim zvijezdama.
Na vrh Go down
Sponsored content





Bratz Magazin Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bratz Magazin   Bratz Magazin Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bratz Magazin
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» BrAtZ TeKsOtWi
» Bratz price
» Bratz stvari
» Bratz slike
» Bratz Holidays

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Bratz 4 Ever :: BRATZ MIX-
Idi na: